Zakłady bukmacherskie – sposób na biznes

30

Ta kwestia całkowicie Cię pochłonęła? Chcesz otworzyć własny biznes? Aktualnie myślisz nad zakładami bukmacherskimi? Fakt, są one bardzo popularne na terenie Polski. Trzeba jednak zaznaczyć, że założenie własnej firmy hazardowej z tej kategorii wcale nie jest takie proste. Może zatem warto skupić się na samym typowaniu? Co obecnie jest bardzo popularne, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Czy warto zakładać własny biznes bukmacherski?

Gdyby tylko chodziło o tę kwestię, to odpowiedź byłaby oczywiście twierdząca. W końcu zakłady bukmacherskie są bardzo popularne na terenie naszego kraju. Widać to natomiast chociażby po liczbie nowych podmiotów hazardowych, które zaczynają działać na rynku zakładów wzajemnych. Inna sprawa jest taka, że założenie własnego biznesu w ramach tej kategorii to trudna sprawa. Należy zauważyć, że trzeba być m.in. niekaranym. Ten warunek dla większości nie powinien stanowić większego problemu. Druga sprawa dotyczy kwestii finansowych. O założenie podmiotu bukmacherskiego mogą bowiem ubiegać się tylko takie osoby, które będą miały potwierdzenie posiadania oszczędności wynoszących minimum dwóch milionów PLN. Nie da się zaś ukryć, że to dla zdecydowanej większości kwota zaporowa. Nawet jeśli będziesz posiadać te wielkie pieniądze, to potem czeka Cię szereg formalności, by uzyskać pozwolenie od przedstawiciela Ministerstwa Finansów na działanie na rynku zakładów wzajemnych. Ogólnie nie jest to zatem droga usłana różami.

W razie czego można samodzielnie typować

Zdajesz sobie sprawę, że na pewno nie zdołasz założyć firmy bukmacherskiej? Główną przeszkodą są sprawy finansowe? Ewentualnie możesz ubiegać się o franczyzę. Dzięki temu masz okazję prowadzić swój lokal pod opieką np. STS, Fortuny itp. Tutaj jest zdecydowanie większe prawdopodobieństwo powodzenia. Kłopot jest jednak taki, że trudno potem liczyć na bardzo duże zyski. W ramach franczyzy otrzymasz np. zaledwie kilka procentów od obrotów. A od tego trzeba jeszcze odprowadzić podatki, zapłacić czynsz za lokal, opłacić pracowników itp. Jeśli zatem masz zamiar założyć taki punkt, to warto się nad tym mocno zastanowić. Może zatem lepszym wyborem będzie sts rejestracja w jednym z topowych podmiotów hazardowych? Na obstawianiu zakładów bukmacherskich możesz notować dobre wyniki. I to bez zakładania swojego biznesu. Coraz więcej ludzi decyduje się na STS. Ta opcja jest szczególnie polecana osobom, które interesują się sportem i regularnie poszerzają wiadomości związane z konkretnymi dyscyplinami.

Aktualnie bardzo popularne do gry są Mistrzostwa Świata w Katarze

Szukasz dodatkowego źródła dochodów? Może zatem warto zdecydować się na typowanie zakładów bukmacherskich? Jak już wiesz, samodzielne założenie podmiotu hazardowego jest trudne do zrealizowania. A model franczyzowy to mało opłacalny wariant. Są zaś osoby, które skupiają się na obstawianiu zakładów bukmacherskich i naprawdę dobrze na tym wychodzą. Aktualnie mamy do gry np. mundial w Katarze. To szansa na dobre wyniki dla każdego fana futbolu.

5/5 - (1)